TrustScore Widget
 • Aphrodite Beauty

  Luxury Sálon krásy Aphrodite přímo v hotelu

Aphrodité Beauty

Salón krásy v našem hotelu jsme pojmenovali po řecké bohyni Afroditě, bohyni lásky, plodnosti a krásy.
Salón nabízí služby profesionální kadeřnice, zkušené kosmetičky a také manikérky. Nejen hoteloví hosté, ale i návštěvníci Karlových Varů se tak v Luxury Spa Hotelu Olympic Palace mohou léčit, ale i zkrášlovat.

Rádi nabízíme svým klientkám to nejlepší, a proto využíváme tři luxusní kosmetické značky, ze kterých si vyberou i ty nejnáročnější ženy či muži: Ericson Laboratorie, Thalgo a Rice Force.

Naše Služby

Péče o plet

Ericson Laboratorie

Dokonalost přírody podpořená nejnovějšími technologiemi. Produkty této exkluzivní kosmetiky jsou vyráběny v 8 specializovaných francouzských laboratořích, mají certifikáty bezpečnosti, nedráždivého působení a jejich účinnost je pravidelně vyhodnocována. Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální program pro každého klienta.

Pocedury s využitím kosmetiky Ericson
 • ENZYMACID neboli mikrodermabraze, je enzymatický a chemický peeling. Jedná se o novou generaci peelingu s vícenásobným účinkem pro tělo. Dlouhotrvající biologické působení trvající několik týdnů podporuje tkáňovou obnovu. Výsledkem je celková revitalizace, sjednocení barvy a projasnění pokožky. Délka ošetření: 60/75 min.
 • MESO-VIT – alternativa neinvazivní mezoterapie s vitamíny A, C, E. Nová, specializovaná forma péče o pleť navržena v duchu neinvazivní estetické medicíny. Komplexní péče určená pro ženy a muže od 25 let, řešící problémy s nedostatečnou tonizací pleti, vráskami, pigmentovými skvrnami či přecitlivělostí pokožky. Délka ošetření: 75/90 min.
 • GENXSKIN – kosmetogenetické anti-agingové ošetření efektivně cílí na samotné geny díky přírodní aktivní látce Matrigenics 14G. Tím zlepšují celkovou kvalitu pleti, působí antiageingově, vyhlazují vrásky a přirozeně sjednocují barvu pleti. Jedinečný koncept ošetření zahrnuje mimo jiné i masku z 3D biocelulózy, používanou v medicíně na hojení popálenin. Délka ošetření: 75/90 min.
 • SKINJEXION – protivráskové ošetření využívající kombinace 3 Hi-tech látek Imudilin, Snap-8 a kyselina Hyaluronová. Jedná se o skutečnou alternativu injekčních zákroků (botulotoxinových, hyaluronových injekcí a mezoterapie), ovšem bez vedlejších účinků a rizik. Má okamžitý efekt, ale i dlouhotrvající výsledky, efektivně omlazuje a oddaluje stárnutí pokožky. Ošetření umocňuje použití endotermické masky a dvou profesionálních nástrojů. Délka ošetření: 75/90 min.
 • SUPREME – prestižní anti-agingové ošetření pro ženy v průběhu a po menopauze. Řeší všechny problémy související s věkem – horší kvalitu pokožky, vrásky, pigmentové skvrnky, žilky, citlivost pleti a nedostatečné hojení. Délka ošetření: 60/75 min.
 • BIOPTIC – efektivní ošetření očního okolí. Kůže je v oblasti očních kontur velmi tenká a představuje nejjemnější část obličeje, která vyžaduje velmi časnou, průběžnou a důkladnou péči. Naše kúra umožňuje ošetřit již viditelné problémy jako jsou vrásky, tmavé kruhy pod očima, otoky víček, nebo oční váčky. Délka ošetření: 30/45 min.

Thalgo

Nezaměnitelné účinky má kosmetika Thalgo založená na regeneračních silách 5 oceánů. Tato aktivní mořská kosmetika rodinné francouzské firmy využívá 12 exkluzivních aktivních látek, z toho 8 s registrovanými patenty. Kosmetika zaručuje viditelnou účinnost, toleranci a jedinečné senzorické vlastnosti. Odborná diagnostika, pokročilé know-how, exkluzivní masážní techniky, neodolatelné textury a okouzlující vůně.

Pocedury s využitím kosmetiky Thalgo
 • VYROVNÁVACÍ A ČISTÍCÍ RITUAL s ručním čištěním – hloubkové ruční čištění, aplikace Plasmalg Gelu a masky z rozemletých mořských řas, vyrovnává pleť obličeje, detoxikuje a reguluje produkci kožního mazu. Redukuje nežádoucí lesklý vzhled pleti, rozšířené póry a akné. Délka ošetření: 75/90 min.
 • VYROVNÁVACÍ A ČISTÍCÍ RITUAL s ultrazvukovým čištěním – hloubkové ultrazvukové čištění, aplikaci Plasmalg Gelu a masky z rozemletých mořských řas, vyrovnává pleť obličeje a reguluje produkci kožního mazu. Redukuje nežádoucí lesklý vzhled pleti, rozšířené póry a akné. Délka ošetření: 60/75 min.
 • INTENZIVNÍ VÝŽIVNÝ RITUAL – uzpůsobeno potřebám suché a citlivé pleti, kdy jsou využívány produkty s vysokou koncentrací aktivních látek, které pleť intenzivně vyživí, zklidní a napravují. Délka ošetření: 60/75 min.
 • INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ RITUAL – hloubkové hydratační ošetření bojující proti dehydrataci, odstraňuje napětí v pleti a zanechává pokožku hedvábnou, svěží a s viditelným jasem. Délka ošetření: 60/75 min.
 • PÁNSKÝ RITUAL – hydratační, regenerační pánské ošetření, založeno na relaxační masáži a aplikaci Algue Bleue Vitale, což je energizující zelená řasa, která dodává pleti energii a stimuluje buněčnou obnovu. Účinně bojuje proti buněčnému stresu a známkám stárnutí. Pleť znovu získá svoji sílu a rovnováhu a je odolnější vůči stárnutí. Délka ošetření: 60/75 min.
 • EXEPTION – exkluzivní omlazující ošetření pro zralou pleť. Zahrnuje exkluzivní manuální facelifting a masku z organické celulózy. Dochází k obnově kontur obličeje, zvýrazňuje rysy a napravuje vrásky. Je ideální pro náročné ženy, které hledají komplexní a vysoce účinné ošetření zralé pleti. Délka ošetření: 75/90 min.

Rice Force

Exkluzivní a luxusní značka kosmetiky Rice Force pochází z Japonska. Výrobky kosmetiky Rice Forte obsahuji speciální extrakt z rýže, který udržuje pokožku do hloubky dlouhodobě hydratovanou. Produkty navrací pleti čistotu, rovnováhu a jemnost. Filozofie japonské kosmetické značky se zakládá na tradici a hluboké znalosti rýže, která je symbolem dlouhověkosti a zdraví. Hlavní složka kosmetiky pochází z rodinné farmy se 150tiletou tradicí pěstování rýže na ostrově Šikoku.

* Česká republika byla prvním evropským státem, kde kosmetiku Rice Forte mohou klienti zakoupit včetně možnosti speciálního kosmetického ošetření.

Pocedury s využitím kosmetiky Rice Forte

KOSMETICKÉM OŠETŘENÍ RICE FORCE je spojené s japonskou liftingovou masáží KOBIDO. Masáž Kobido je exkluzivní rituální liftingová masáž obličeje s okamžitě viditelnými výsledky. Je to jedna z nejúčinnějších metod přírodní léčby směřujících ke zlepšení stavu pokožky a minimalizaci procesu stárnutí.

*Tato unikátní procedura byla zavedena v roce 1472 v Japonsku, kdy si ji dopřávala samotná císařovna. Masáž Kobido vyhlazuje vrásky, zlepšuje pružnost pokožky, zjemňuje ji a zanechává dokonalou. Navíc má úžasné relaxační účinky a pomáhá odbourávat bolesti hlavy.

Péče o tělo

Ericson Laboratorie

Dokonalost přírody podpořená nejnovějšími technologiemi. Produkty této exkluzivní kosmetiky jsou vyráběny v 8 specializovaných francouzských laboratořích, mají certifikáty bezpečnosti, nedráždivého působení a jejich účinnost je pravidelně vyhodnocována. Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální program pro každého klienta.

Pocedury s využitím kosmetiky Ericson
 • X50 BODY MATRIX – Komplexní celotělová péče na zeštíhlení a omlazení pokožky pro ženy 40+. Obnovuje hormonální rovnováhu pokožky, efektivně formuje postavu a úspěšně bojuje s celulitidou v nejproblematičtějších oblastech: stehnech, hýždích a břiše. Omlazuje pokožku, odstraňuje syndrom „těžkých nohou“, léčí kapiláry a strie a odstraňuje pigmentové skvrny. Délka ošetření: 90/105 min.
 • SLIM & FIT – Věnuje se úspěšně problému celulitidy jedinečnými aktivními molekulami, které mohou potlačovat ukládání tuku v tukových buňkách a „přepnout“ je na syntézu kolagenu. Tím dosáhneme zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Navíc komplexně bojuje proti celulitidě, léčí strie, posiluje stěny cév, koriguje a chrání kapiláry. Délka ošetření: 90/105 min.

Thalgo

Nezaměnitelné účinky má kosmetika Thalgo založená na regeneračních silách 5 oceánů. Tato aktivní mořská kosmetika rodinné francouzské firmy využívá 12 exkluzivních aktivních látek, z toho 8 s registrovanými patenty. Kosmetika zaručuje viditelnou účinnost, toleranci a jedinečné senzorické vlastnosti. Odborná diagnostika, pokročilé know-how, exkluzivní masážní techniky, neodolatelné textury a okouzlující vůně.

Pocedury s využitím kosmetiky Thalgo
 • DETOXIKACE A REMINALIZACE S PEELINGEM – Vysoce relaxační tělové ošetření, jehož účinky umocňuje použití zahřívací deky. Řasy obsažené v používaných produktech působí proti nadměrnému zadržování vody, akumulaci toxinů a tvorbě tukových polštářů. Celý účinek je ještě znásoben provedením peelingu. Délka ošetření: 75/90 min.
 • DETOXIKACE A REMINALIZACE BEZ PEELINGU – Vysoce relaxační a detoxikační tělové ošetření, jehož účinky podporuje použití zahřívací deky. Řasy obsažené v používaných produktech působí proti nadměrnému zadržování vody, akumulaci toxinů a tvorbě tukových polštářů. Délka ošetření: 60/75 min.
 • FRIGI – Speciální chladivé bandážování částí těla na zeštíhlení, zpevnění a proti celulitidě, Chladivé ošetření se zeštíhlujícím efektem zpevňuje pokožku, odstraňuje problémy těžkých nohou a celulitidu. Snížením teploty povrchu pokožky dochází k unikátnímu způsobu odbourávání tuků pomocí energie, kterou tělo tvoří svým opětovným ohříváním. Délka ošetření: 45/60 min.

Přístrojová ošetření

Biorevitalizace

Biorevitalizacepleti patří v současnosti k nejmodernějším metodám omlazení pokožky pomocí aplikace kyseliny hyaluronové v kombinaci s dalšími biologicky aktivními látkami, které jsou tělu vlastní, bezpečné, účinné, hypoalergenní a biokompatibilní s tkáněmi organismu a bez nežádoucích účinků. Výsledkem je nejen hloubková hydratace, ale také dlouhodobé zlepšení elasticity pokožky a vyhlazení vrásek. Biorevitalizace rovněž zesiluje účinek ostatních estetických procedur.

Pocedury Biorevitalizace
 • Biorevitalizace pleti Aquashine btx – Po aplikaci Aquashine pokožka „září zevnitř“, je intenzivně hydratovaná, pigmentové skvrny se zesvětlují, póry jsou stažené, výrazně se snižuje výskyt akné a vyrážek, kůže je napjatá, pevnější a pružnější. Přípravek lze aplikovat jak samostatně, tak v kombinaci s dalšími přípravky.

*Efekt je patrný během 3 až 5 dní, dále se zvyšuje do 1 měsíce a přetrvává po dobu 3 až 6 měsíců.

Fototerapie

Fotodynamická terapie kombinující vyzařování světla LED laserem s aplikací senzibilizující látky, díky které se kůže stává citlivou na světlo.

Pocedury Fototerapie
 • Fototerapie Omnilux – Fotodynamická terapie kombinující vyzařování světla LED laserem s aplikací senzibilizující látky, díky které se kůže stává citlivou na světlo. Fotodiody působí na buněčné úrovni, aktivizují metabolismus a zvyšují imunitu. Tkáně se nasycují kyslíkem, kůže se omlazuje, vyrovnává, zvyšuje se její vnitřní tlak, odstraňují se malé záněty, snižuje se nežádoucí pigmentace, stopy po injekcích a zarudnutí mizí během několika minut. Je tedy nepostradatelná po hlubokém peelingu a mezoterapii. Používá se i při léčbě deprese.

Mezoterapie

Díky mezoterapii vlasové kořínky dostávají potřebnou výživu, zlepšuje se stav pokožky hlavy, vlasy jsou hustší, silnější a lesklejší a pokožka se lépe prokrvuje, což napomáhá výživě a okysličení buněk.

Pocedury Mezoterapie
 • Mezoterapie Dermaheal hair Revitalisation – Přímo do vrstvy kůže, která vyživuje kořínky vlasů, se malými jehličkami vpraví jedinečný koktejl účinných látek. Patří mezi ně například výtažky z kmenových buněk, které pomáhají obnovit a oživit buňky vlasů. Další účinné látky jsou vitamíny skupiny B, aminokyseliny a zinek. Díky mezoterapii vlasové kořínky dostávají potřebnou výživu, zlepšuje se stav pokožky hlavy, vlasy jsou hustší, silnější a lesklejší a pokožka se lépe prokrvuje, což napomáhá výživě a okysličení buněk.
 • Mezoterapie – lifting obličeje, krku a podbradku – Léčebné mikroinjekce individuálně vytvořených elixírů mládí a krásy se aplikují do pokožky obličeje, krku a podbradku. Tím se rozpouští lokálně usazený tuk a zpevňuje elastinová vlákna, čímž vypíná pokožku. Doporučuje se pro pokožku s deformačním typem stárnutí, ale i jako přípravný proces před aplikací injekcí kyseliny hyaluronové.
 • Mezoterapie hair-loss control Inno-tds Přímo do vrstvy kůže, která vyživuje kořínky vlasů, se po umytí pokožky malými jehličkami vpraví INNO-TDS HAIR LOSS CONTROL, což je velmi účinný přípravek podporující růst vlasů a zabraňující jejich vypadávání. Peptidy mědi zlepšují mikrocirkulaci vlasů a brání v tvorbě reduktázy 5 alfa, enzymu aktivujícího produkci dihydrotestosteronu, který odpovídá za ztrátu vlasů.

Permanentní Make-up

Pocedury Permanentního Make-up
 • Permanentní Make-up rtů (v ceně 2 návštevy s korekcí) – Nejpřirozenější a nejbezpečnější způsob, jak neustále vypadat, jako byste právě odešla od vizážistky. Podrobný nákres a následná mikropigmentace umožní ideálním způsobem zvýraznit tvar rtů, učinit dokonale symetrickým, opticky rty zvětšit a vrátit jim přirozenou barvu. Po 5-7 dnech se provádí kontrolní procedura a případná korekce.
 • Permanentní Make-up obočí – Podrobný nákres umožňuje nejpříhodnějším způsobem zvýraznit tvar obočí, které vypadá přirozeně, jako skutečné chloupky. Procedura je bezbolestná, nezpůsobuje alergii a výsledek těší v průběhu dalších 3-4 let.
 • Permanentní Make-up oční linky – Podrobný nákres umožňuje zvýraznit tvar očí. Provádí se mikropigmentace očních linek – tenké nebo jasnější čáry. Po 5-7 dnech se provádí kontrolní procedura. S permanentním make-upem se můžete smát i plakat, opalovat a koupat s vědomím, že Váš make-up je vždy perfektní.

Plasmolifting

Jedná se o novou revitalizační injekční proceduru, která účinně regeneruje a omladí pleť, nastartuje produkci kolagenu a elastinu, vyhladí vrásky, zlepší kvalitu pleti, urychlí hojení ran a oddaluje projevy stárnutí.

Pocedury Plasmoliftingu
 • Plasmolifting – jedná se o novou revitalizační injekční proceduru, která účinně regeneruje a omladí pleť, nastartuje produkci kolagenu a elastinu, vyhladí vrásky, zlepší kvalitu pleti, urychlí hojení ran a oddaluje projevy stárnutí. Tajemstvím Plasmoliftingu je vlastní krev, respektive její část – krevní plazma. Terapeut odebere malé množství krve do speciální zkumavky a v přístroji oddělí plazmu od krve. Plazma se pak injekční stříkačkou aplikuje do pokožky. Celá procedura probíhá v absolutně sterilních podmínkách.

Výplň kyselinou Hyaluronovou

Kyselina hyaluronová silně hydratační a omlazující účinky. Díky injekčnímu dodání kyseliny hyaluronové pozastavíme nastupující projevy stárnutí nebo alespoň zmírníme jeho následky.

Pocedury Výplně kyselinou Hyaluronovou
 • Výplň kyselinou Hyaluronovou (1ml) – Kyselina hyaluronová silně hydratační a omlazující účinky. Díky injekčnímu dodání kyseliny hyaluronové pozastavíme nastupující projevy stárnutí nebo alespoň zmírníme jeho následky. Hloubkově hydratuje pleť, vyplní hlubší vrásky a koriguje vtažené jizvy, pozvedá kontury obličeje, pokleslé tváře a koutky úst, vytvaruje a zvětší rty nebo dokonce napraví ustupující bradu.

Manikúra & Pedikúra

V příjemném prostředí našeho salónu nabízíme různé druhy ošetření Vašich rukou a nohou: manikúru, pedikúru, aplikaci různých druhů laků, úpravu nehtů metodou P-shine, Shellack či blahodárné regenerační zábaly. Naše kvalifikované a zkušené manikérky pracují s kvalitní nehtovou kosmetikou Creative Nail Design.

Pedikérky používají kosmetiku Gehwohl, která je synonymem pro péči o nohy.

Kosmetika GEHWOL je výsledkem více jak 149 let zkušeností kombinovaných s moderním výzkumem a rozvojem. Všechny výrobky GEHWOL obsahují přírodní látky a jsou dermatologicky testovány. Výrobky GEHWOL zmírňují nejen potíže, ale zvláště oživují, osvěžují a starají se o příjemné, přirozené ošetření Vašich nohou.  Jsou lehce přijímány pokožkou, díky kombinaci přírodních tuků a éterických olejů, jakož i vysoce účinných rostlinných extraktů. 

Kadeřnictví

Ve studiu provádíme veškeré kadeřnické úkony na dámských i pánských vlasech. Vedle toho také nabízíme diagnostiku vlasů a pokožky mikrokamerou, regenerační kúry, peeling pokožky hlavy nebo masáž hlavy, stejně jako některé úkony kosmetické. Samozřejmostí je stříhání a úprava dětských vlásků.

Hotel Olympic Palace

Poznejte celý Váš pobyt

 • Amadeus RestaurantAmadeus Restaurant
 • Hera Spa CenterHera Spa Center
 • Sebastian Lobby BarSebastian Lobby Bar
 • Apollo WellnessApollo Wellness
 • Kids CLubKids CLub
 • Karlovy VaryKarlovy Vary
 • Aphrodite BeautyAphrodite Beauty
Léčebné procedury a balíčky

…a všechny naše procedury

„Veškeré ceny jsou v závislosti na délce a druhu ošetření. Bližší informace Vám rádi sdělíme po osobní konzultaci.

Těšíme se na Vás!“

Pin It on Pinterest

Pomocí promo kódu WELCOME získáte slevu