Excellent
4.6
322 verified reviews
TrustYou
 • Aphrodite Beauty

  Luxury Sálon krásy Aphrodite přímo v hotelu

Aphrodité Beauty

Salón krásy v našem hotelu jsme pojmenovali po řecké bohyni Afroditě, bohyni lásky, plodnosti a krásy.
Salón nabízí služby profesionální kadeřnice, zkušené kosmetičky a také manikérky. Nejen hoteloví hosté, ale i návštěvníci Karlových Varů se tak v Luxury Spa Hotelu Olympic Palace mohou léčit, ale i zkrášlovat.

Rádi nabízíme svým klientkám to nejlepší, a proto využíváme tři luxusní kosmetické značky, ze kterých si vyberou i ty nejnáročnější ženy či muži: Ericson Laboratorie, Thalgo a Rice Force.

Naše Služby

Péče o plet

Ericson Laboratorie

Dokonalost přírody podpořená nejnovějšími technologiemi. Produkty této exkluzivní kosmetiky jsou vyráběny v 8 specializovaných francouzských laboratořích, mají certifikáty bezpečnosti, nedráždivého působení a jejich účinnost je pravidelně vyhodnocována. Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální program pro každého klienta.

Pocedury s využitím kosmetiky Ericson
 • ENZYMACID neboli mikrodermabraze, je enzymatický a chemický peeling. Jedná se o novou generaci peelingu s vícenásobným účinkem pro tělo. Dlouhotrvající biologické působení trvající několik týdnů podporuje tkáňovou obnovu. Výsledkem je celková revitalizace, sjednocení barvy a projasnění pokožky. Délka ošetření: 60/75 min.
 • MESO-VIT – alternativa neinvazivní mezoterapie s vitamíny A, C, E. Nová, specializovaná forma péče o pleť navržena v duchu neinvazivní estetické medicíny. Komplexní péče určená pro ženy a muže od 25 let, řešící problémy s nedostatečnou tonizací pleti, vráskami, pigmentovými skvrnami či přecitlivělostí pokožky. Délka ošetření: 75/90 min.
 • GENXSKIN – kosmetogenetické anti-agingové ošetření efektivně cílí na samotné geny díky přírodní aktivní látce Matrigenics 14G. Tím zlepšují celkovou kvalitu pleti, působí antiageingově, vyhlazují vrásky a přirozeně sjednocují barvu pleti. Jedinečný koncept ošetření zahrnuje mimo jiné i masku z 3D biocelulózy, používanou v medicíně na hojení popálenin. Délka ošetření: 75/90 min.
 • SKINJEXION – protivráskové ošetření využívající kombinace 3 Hi-tech látek Imudilin, Snap-8 a kyselina Hyaluronová. Jedná se o skutečnou alternativu injekčních zákroků (botulotoxinových, hyaluronových injekcí a mezoterapie), ovšem bez vedlejších účinků a rizik. Má okamžitý efekt, ale i dlouhotrvající výsledky, efektivně omlazuje a oddaluje stárnutí pokožky. Ošetření umocňuje použití endotermické masky a dvou profesionálních nástrojů. Délka ošetření: 75/90 min.
 • SUPREME – prestižní anti-agingové ošetření pro ženy v průběhu a po menopauze. Řeší všechny problémy související s věkem – horší kvalitu pokožky, vrásky, pigmentové skvrnky, žilky, citlivost pleti a nedostatečné hojení. Délka ošetření: 60/75 min.
 • BIOPTIC – efektivní ošetření očního okolí. Kůže je v oblasti očních kontur velmi tenká a představuje nejjemnější část obličeje, která vyžaduje velmi časnou, průběžnou a důkladnou péči. Naše kúra umožňuje ošetřit již viditelné problémy jako jsou vrásky, tmavé kruhy pod očima, otoky víček, nebo oční váčky. Délka ošetření: 30/45 min.

Thalgo

Nezaměnitelné účinky má kosmetika Thalgo založená na regeneračních silách 5 oceánů. Tato aktivní mořská kosmetika rodinné francouzské firmy využívá 12 exkluzivních aktivních látek, z toho 8 s registrovanými patenty. Kosmetika zaručuje viditelnou účinnost, toleranci a jedinečné senzorické vlastnosti. Odborná diagnostika, pokročilé know-how, exkluzivní masážní techniky, neodolatelné textury a okouzlující vůně.

Pocedury s využitím kosmetiky Thalgo
 • VYROVNÁVACÍ A ČISTÍCÍ RITUAL s ručním čištěním – hloubkové ruční čištění, aplikace Plasmalg Gelu a masky z rozemletých mořských řas, vyrovnává pleť obličeje, detoxikuje a reguluje produkci kožního mazu. Redukuje nežádoucí lesklý vzhled pleti, rozšířené póry a akné. Délka ošetření: 75/90 min.
 • VYROVNÁVACÍ A ČISTÍCÍ RITUAL s ultrazvukovým čištěním – hloubkové ultrazvukové čištění, aplikaci Plasmalg Gelu a masky z rozemletých mořských řas, vyrovnává pleť obličeje a reguluje produkci kožního mazu. Redukuje nežádoucí lesklý vzhled pleti, rozšířené póry a akné. Délka ošetření: 60/75 min.
 • INTENZIVNÍ VÝŽIVNÝ RITUAL – uzpůsobeno potřebám suché a citlivé pleti, kdy jsou využívány produkty s vysokou koncentrací aktivních látek, které pleť intenzivně vyživí, zklidní a napravují. Délka ošetření: 60/75 min.
 • INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ RITUAL – hloubkové hydratační ošetření bojující proti dehydrataci, odstraňuje napětí v pleti a zanechává pokožku hedvábnou, svěží a s viditelným jasem. Délka ošetření: 60/75 min.
 • PÁNSKÝ RITUAL – hydratační, regenerační pánské ošetření, založeno na relaxační masáži a aplikaci Algue Bleue Vitale, což je energizující zelená řasa, která dodává pleti energii a stimuluje buněčnou obnovu. Účinně bojuje proti buněčnému stresu a známkám stárnutí. Pleť znovu získá svoji sílu a rovnováhu a je odolnější vůči stárnutí. Délka ošetření: 60/75 min.
 • EXEPTION – exkluzivní omlazující ošetření pro zralou pleť. Zahrnuje exkluzivní manuální facelifting a masku z organické celulózy. Dochází k obnově kontur obličeje, zvýrazňuje rysy a napravuje vrásky. Je ideální pro náročné ženy, které hledají komplexní a vysoce účinné ošetření zralé pleti. Délka ošetření: 75/90 min.

Rice Force

Exkluzivní a luxusní značka kosmetiky Rice Force pochází z Japonska. Výrobky kosmetiky Rice Forte obsahuji speciální extrakt z rýže, který udržuje pokožku do hloubky dlouhodobě hydratovanou. Produkty navrací pleti čistotu, rovnováhu a jemnost. Filozofie japonské kosmetické značky se zakládá na tradici a hluboké znalosti rýže, která je symbolem dlouhověkosti a zdraví. Hlavní složka kosmetiky pochází z rodinné farmy se 150tiletou tradicí pěstování rýže na ostrově Šikoku.

* Česká republika byla prvním evropským státem, kde kosmetiku Rice Forte mohou klienti zakoupit včetně možnosti speciálního kosmetického ošetření.

Pocedury s využitím kosmetiky Rice Forte

KOSMETICKÉM OŠETŘENÍ RICE FORCE je spojené s japonskou liftingovou masáží KOBIDO. Masáž Kobido je exkluzivní rituální liftingová masáž obličeje s okamžitě viditelnými výsledky. Je to jedna z nejúčinnějších metod přírodní léčby směřujících ke zlepšení stavu pokožky a minimalizaci procesu stárnutí.

*Tato unikátní procedura byla zavedena v roce 1472 v Japonsku, kdy si ji dopřávala samotná císařovna. Masáž Kobido vyhlazuje vrásky, zlepšuje pružnost pokožky, zjemňuje ji a zanechává dokonalou. Navíc má úžasné relaxační účinky a pomáhá odbourávat bolesti hlavy.

Péče o tělo

Ericson Laboratorie

Dokonalost přírody podpořená nejnovějšími technologiemi. Produkty této exkluzivní kosmetiky jsou vyráběny v 8 specializovaných francouzských laboratořích, mají certifikáty bezpečnosti, nedráždivého působení a jejich účinnost je pravidelně vyhodnocována. Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální program pro každého klienta.

Pocedury s využitím kosmetiky Ericson
 • X50 BODY MATRIX – Komplexní celotělová péče na zeštíhlení a omlazení pokožky pro ženy 40+. Obnovuje hormonální rovnováhu pokožky, efektivně formuje postavu a úspěšně bojuje s celulitidou v nejproblematičtějších oblastech: stehnech, hýždích a břiše. Omlazuje pokožku, odstraňuje syndrom „těžkých nohou“, léčí kapiláry a strie a odstraňuje pigmentové skvrny. Délka ošetření: 90/105 min.
 • SLIM & FIT – Věnuje se úspěšně problému celulitidy jedinečnými aktivními molekulami, které mohou potlačovat ukládání tuku v tukových buňkách a „přepnout“ je na syntézu kolagenu. Tím dosáhneme zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Navíc komplexně bojuje proti celulitidě, léčí strie, posiluje stěny cév, koriguje a chrání kapiláry. Délka ošetření: 90/105 min.

Thalgo

Nezaměnitelné účinky má kosmetika Thalgo založená na regeneračních silách 5 oceánů. Tato aktivní mořská kosmetika rodinné francouzské firmy využívá 12 exkluzivních aktivních látek, z toho 8 s registrovanými patenty. Kosmetika zaručuje viditelnou účinnost, toleranci a jedinečné senzorické vlastnosti. Odborná diagnostika, pokročilé know-how, exkluzivní masážní techniky, neodolatelné textury a okouzlující vůně.

Pocedury s využitím kosmetiky Thalgo
 • DETOXIKACE A REMINALIZACE S PEELINGEM – Vysoce relaxační tělové ošetření, jehož účinky umocňuje použití zahřívací deky. Řasy obsažené v používaných produktech působí proti nadměrnému zadržování vody, akumulaci toxinů a tvorbě tukových polštářů. Celý účinek je ještě znásoben provedením peelingu. Délka ošetření: 75/90 min.
 • DETOXIKACE A REMINALIZACE BEZ PEELINGU – Vysoce relaxační a detoxikační tělové ošetření, jehož účinky podporuje použití zahřívací deky. Řasy obsažené v používaných produktech působí proti nadměrnému zadržování vody, akumulaci toxinů a tvorbě tukových polštářů. Délka ošetření: 60/75 min.
 • FRIGI – Speciální chladivé bandážování částí těla na zeštíhlení, zpevnění a proti celulitidě, Chladivé ošetření se zeštíhlujícím efektem zpevňuje pokožku, odstraňuje problémy těžkých nohou a celulitidu. Snížením teploty povrchu pokožky dochází k unikátnímu způsobu odbourávání tuků pomocí energie, kterou tělo tvoří svým opětovným ohříváním. Délka ošetření: 45/60 min.

Přístrojová ošetření

Biorevitalizace

Biorevitalizacepleti patří v současnosti k nejmodernějším metodám omlazení pokožky pomocí aplikace kyseliny hyaluronové v kombinaci s dalšími biologicky aktivními látkami, které jsou tělu vlastní, bezpečné, účinné, hypoalergenní a biokompatibilní s tkáněmi organismu a bez nežádoucích účinků. Výsledkem je nejen hloubková hydratace, ale také dlouhodobé zlepšení elasticity pokožky a vyhlazení vrásek. Biorevitalizace rovněž zesiluje účinek ostatních estetických procedur.

Pocedury Biorevitalizace
 • Biorevitalizace pleti Aquashine btx – Po aplikaci Aquashine pokožka „září zevnitř“, je intenzivně hydratovaná, pigmentové skvrny se zesvětlují, póry jsou stažené, výrazně se snižuje výskyt akné a vyrážek, kůže je napjatá, pevnější a pružnější. Přípravek lze aplikovat jak samostatně, tak v kombinaci s dalšími přípravky.

*Efekt je patrný během 3 až 5 dní, dále se zvyšuje do 1 měsíce a přetrvává po dobu 3 až 6 měsíců.

Fototerapie

Fotodynamická terapie kombinující vyzařování světla LED laserem s aplikací senzibilizující látky, díky které se kůže stává citlivou na světlo.

Pocedury Fototerapie
 • Fototerapie Omnilux – Fotodynamická terapie kombinující vyzařování světla LED laserem s aplikací senzibilizující látky, díky které se kůže stává citlivou na světlo. Fotodiody působí na buněčné úrovni, aktivizují metabolismus a zvyšují imunitu. Tkáně se nasycují kyslíkem, kůže se omlazuje, vyrovnává, zvyšuje se její vnitřní tlak, odstraňují se malé záněty, snižuje se nežádoucí pigmentace, stopy po injekcích a zarudnutí mizí během několika minut. Je tedy nepostradatelná po hlubokém peelingu a mezoterapii. Používá se i při léčbě deprese.

Mezoterapie

Díky mezoterapii vlasové kořínky dostávají potřebnou výživu, zlepšuje se stav pokožky hlavy, vlasy jsou hustší, silnější a lesklejší a pokožka se lépe prokrvuje, což napomáhá výživě a okysličení buněk.

Pocedury Mezoterapie
 • Mezoterapie Dermaheal hair Revitalisation – Přímo do vrstvy kůže, která vyživuje kořínky vlasů, se malými jehličkami vpraví jedinečný koktejl účinných látek. Patří mezi ně například výtažky z kmenových buněk, které pomáhají obnovit a oživit buňky vlasů. Další účinné látky jsou vitamíny skupiny B, aminokyseliny a zinek. Díky mezoterapii vlasové kořínky dostávají potřebnou výživu, zlepšuje se stav pokožky hlavy, vlasy jsou hustší, silnější a lesklejší a pokožka se lépe prokrvuje, což napomáhá výživě a okysličení buněk.
 • Mezoterapie – lifting obličeje, krku a podbradku – Léčebné mikroinjekce individuálně vytvořených elixírů mládí a krásy se aplikují do pokožky obličeje, krku a podbradku. Tím se rozpouští lokálně usazený tuk a zpevňuje elastinová vlákna, čímž vypíná pokožku. Doporučuje se pro pokožku s deformačním typem stárnutí, ale i jako přípravný proces před aplikací injekcí kyseliny hyaluronové.
 • Mezoterapie hair-loss control Inno-tds Přímo do vrstvy kůže, která vyživuje kořínky vlasů, se po umytí pokožky malými jehličkami vpraví INNO-TDS HAIR LOSS CONTROL, což je velmi účinný přípravek podporující růst vlasů a zabraňující jejich vypadávání. Peptidy mědi zlepšují mikrocirkulaci vlasů a brání v tvorbě reduktázy 5 alfa, enzymu aktivujícího produkci dihydrotestosteronu, který odpovídá za ztrátu vlasů.

Permanentní Make-up

Pocedury Permanentního Make-up
 • Permanentní Make-up rtů (v ceně 2 návštevy s korekcí) – Nejpřirozenější a nejbezpečnější způsob, jak neustále vypadat, jako byste právě odešla od vizážistky. Podrobný nákres a následná mikropigmentace umožní ideálním způsobem zvýraznit tvar rtů, učinit dokonale symetrickým, opticky rty zvětšit a vrátit jim přirozenou barvu. Po 5-7 dnech se provádí kontrolní procedura a případná korekce.
 • Permanentní Make-up obočí – Podrobný nákres umožňuje nejpříhodnějším způsobem zvýraznit tvar obočí, které vypadá přirozeně, jako skutečné chloupky. Procedura je bezbolestná, nezpůsobuje alergii a výsledek těší v průběhu dalších 3-4 let.
 • Permanentní Make-up oční linky – Podrobný nákres umožňuje zvýraznit tvar očí. Provádí se mikropigmentace očních linek – tenké nebo jasnější čáry. Po 5-7 dnech se provádí kontrolní procedura. S permanentním make-upem se můžete smát i plakat, opalovat a koupat s vědomím, že Váš make-up je vždy perfektní.

Plasmolifting

Jedná se o novou revitalizační injekční proceduru, která účinně regeneruje a omladí pleť, nastartuje produkci kolagenu a elastinu, vyhladí vrásky, zlepší kvalitu pleti, urychlí hojení ran a oddaluje projevy stárnutí.

Pocedury Plasmoliftingu
 • Plasmolifting – jedná se o novou revitalizační injekční proceduru, která účinně regeneruje a omladí pleť, nastartuje produkci kolagenu a elastinu, vyhladí vrásky, zlepší kvalitu pleti, urychlí hojení ran a oddaluje projevy stárnutí. Tajemstvím Plasmoliftingu je vlastní krev, respektive její část – krevní plazma. Terapeut odebere malé množství krve do speciální zkumavky a v přístroji oddělí plazmu od krve. Plazma se pak injekční stříkačkou aplikuje do pokožky. Celá procedura probíhá v absolutně sterilních podmínkách.

Výplň kyselinou Hyaluronovou

Kyselina hyaluronová silně hydratační a omlazující účinky. Díky injekčnímu dodání kyseliny hyaluronové pozastavíme nastupující projevy stárnutí nebo alespoň zmírníme jeho následky.

Pocedury Výplně kyselinou Hyaluronovou
 • Výplň kyselinou Hyaluronovou (1ml) – Kyselina hyaluronová silně hydratační a omlazující účinky. Díky injekčnímu dodání kyseliny hyaluronové pozastavíme nastupující projevy stárnutí nebo alespoň zmírníme jeho následky. Hloubkově hydratuje pleť, vyplní hlubší vrásky a koriguje vtažené jizvy, pozvedá kontury obličeje, pokleslé tváře a koutky úst, vytvaruje a zvětší rty nebo dokonce napraví ustupující bradu.

Manikúra & Pedikúra

V příjemném prostředí našeho salónu nabízíme různé druhy ošetření Vašich rukou a nohou: manikúru, pedikúru, aplikaci různých druhů laků, úpravu nehtů metodou P-shine, Shellack či blahodárné regenerační zábaly. Naše kvalifikované a zkušené manikérky pracují s kvalitní nehtovou kosmetikou Creative Nail Design.

Pedikérky používají kosmetiku Gehwohl, která je synonymem pro péči o nohy.

Kosmetika GEHWOL je výsledkem více jak 149 let zkušeností kombinovaných s moderním výzkumem a rozvojem. Všechny výrobky GEHWOL obsahují přírodní látky a jsou dermatologicky testovány. Výrobky GEHWOL zmírňují nejen potíže, ale zvláště oživují, osvěžují a starají se o příjemné, přirozené ošetření Vašich nohou.  Jsou lehce přijímány pokožkou, díky kombinaci přírodních tuků a éterických olejů, jakož i vysoce účinných rostlinných extraktů. 

Kadeřnictví

Ve studiu provádíme veškeré kadeřnické úkony na dámských i pánských vlasech. Vedle toho také nabízíme diagnostiku vlasů a pokožky mikrokamerou, regenerační kúry, peeling pokožky hlavy nebo masáž hlavy, stejně jako některé úkony kosmetické. Samozřejmostí je stříhání a úprava dětských vlásků.

Hotel Olympic Palace

Poznejte celý Váš pobyt

 • Amadeus RestaurantAmadeus Restaurant
 • Hera Spa CenterHera Spa Center
 • Sebastian Lobby BarSebastian Lobby Bar
 • Apollo WellnessApollo Wellness
 • Kids CLubKids CLub
 • Karlovy VaryKarlovy Vary
 • Aphrodite BeautyAphrodite Beauty
Léčebné procedury a balíčky

…a všechny naše procedury

„Veškeré ceny jsou v závislosti na délce a druhu ošetření. Bližší informace Vám rádi sdělíme po osobní konzultaci.

Těšíme se na Vás!“

Pin It on Pinterest

Pomocí promo kódu WELCOME získáte slevu

Vážení hosté,

díky Vám a Vaší důvěře jsme se mohli za posledních 5 let postarat o stovky lázeňských hostů.

Vzhledem k pandemii COVID-19, vyhlášenému nouzovému stavu Vládou ČR a přijatým bezpečnostním opatřením jsme ale museli přikročit k mimořádnému omezení provozu od 22.3.2020.

Udělali jsme vše potřebné pro zaručení bezpečnosti našich hostů i našich zaměstnanců, díky jejichž obětavosti jsme mohli zajistit pohodlí a potřebné služby pro všechny hosty až do jejich bezpečného odjezdu.

My ale pevně věříme, že Vás budeme moci brzy opět uvítat. Pro získání Vaší důvěry jsme učinili naši rezervační politiku co nejflexibilnější a zároveň jsme připravili i speciální výhody pro Vaše nové rezervace. Naše rezervační oddělení je Vám plně k dispozici na emailu: reservations@olympic-palace.cz.

Všem Vám přejeme pevné zdraví a sílu k překonání této složité situace.

vedení hotelu OLYMPIC PALACE