TrustScore Widget
 • Pobyty

  Výběrem pokoje to jenom začíná…

Aphrodité Beauty

Lázeňské a hotelové pobyty

U nás zažijete ty pravé lázně. Přírodní minerální voda, přivedená přímo do budovy, a především tým prvotřídních odborníků vytváří základ pro lázeňskou péči nejvyšší úrovně. Zkušený lékař Vám sestaví léčebný plán přesně podle Vašich zdravotních potřeb. Kromě standardních lázeňských pobytů máme v nabídce i speciální programy zaměřené na zdravý životní styl. Program INTESIVNÍ Léčba spojuje lázeňský pobyt s cílenou infuzní terapií. Tato kombinace přináší maximální léčebný efekt. Nebo můžete během pobytu využít naši unikátní metodu včasné diagnostiky (Check Up „OLYMPIC“)

A to vše je pro Vás k dispozici i v případě hotelového pobytu. Výběrem správného pokoje to jenom začíná, protože i pro Vás máme připravené možnosti, jak si svůj pobyt správně vychutnat.

Lázeňské pobyty
Speciální programy
Hotelové pobyty
Lázeňské balíčky
Lázeňské pobyty

Využijte všech výhod lázeňského pobytu

Využijte naplno našeho lázeňského zázemí. Spa centrum HERA a wellness APOLLO jsou zde pro Vás na ploše více než 1200sqm. OLYMPIC PALACE je především lázeňský hotel nabízející široké spektrum lázeňských procedur, programů a balíčků. Opíráme se o pečlivě sestavený tým profesionálů a specialistů, kde samozřejmě nechybí ani nutriční specialista nebo osteopat.

Lázeňské pobyty

Využijte všech výhod lázeňského pobytu

Využijte naplno našeho lázeňského zázemí. Spa centrum HERA a wellness APOLLO jsou zde pro Vás na ploše více než 1200sqm. OLYMPIC PALACE je především lázeňský hotel nabízející široké spektrum lázeňských procedur, programů a balíčků. Opíráme se o pečlivě sestavený tým profesionálů a specialistů, kde samozřejmě nechybí ani nutriční specialista nebo osteopat.

Lázeňské pobyty

Vyberte si nejvhodnější lázeňský pobyt

Již při pobytu od 6 nocí je dispozici náš standardní lázeňský program (FBT). Při vstupní prohlídce je lékařem určen rozsah a skladba jednotlivých procedur. Také bychom chtěli doporučit naše speciální programy (FBS), kde kombinujeme komplexní lázeňskou léčbu s moderními metodami.

Speciální programy

Speciální programy zdravého životního stylu

Životní styl je faktor, který z 80% ovlivňuje naše zdraví. Kombinujeme zde komplexní lázeňskou léčbu s moderními metodami ovlivňujícími životní styl a návyky. Je prokázáno, že pobyt v lázních je vynikajícím předpokladem pro celoživotní změnu. Doporučená délka těchto programů je 21 nocí, ale programy nabízíme již od 11 nocí.

Programy DETOX. SLIMMING, ANTIAGING, ANSTISTRESS jsou komplexní a liší se svým zaměřením a intenzitou i jejich působením na určité konkrétní faktory. Až vyšetření a konzultace se specialisty blíže určí přesnější postup léčby. Počet procedur tak velmi závisí na jejich skladbě a typu. Základní osnovu plánovanou na minimálně 11 dní tvoří 24 nadstandardních procedur. Za každý další den doplníme 2-3 procedury a léčbu rozplánujeme na delší období. Ideální délka pro tento typ lázeňského pobytu je 18-21 dní.

Všechny speciální lázeňské programy zahrnují:

 • Vstupní lékařskou prohlídku
 • Sestavení pitné kúry, pitného režimu a výživového plánu na celou dobu pobytu
 • Konzultace s nutričním specialistou, případně fitness instruktorem
 • Průběžné kontroly lékařem.
 • Volný vstup do tělocvičny, bazénu a saun
 • Inbody vyšetření a základní analýzu krve.
 • Standardní plná penze je doplněna o menší porce formou dopoledních a odpoledních svačinek

Detoxikace

Základem režimu je sestavení správného jídelního lístku ze základních surovin (bez polotovarů), připravených pokud možno v bez tepelné úpravy nebo použít vhodný způsob úpravy stravy, aby bylo zachováno maximum nutrientů, které dodávají organismu energii, výživu a sílu. Tento jídelní lístek je doplněn o pitný režim, kdy zvýšeným přísunem vhodných tekutin docílíme poslední fázi očisty. To znamená, že odpadní a za dlouhou dobu nahromaděné škodlivé látky z těla odcházejí.

Ukázková skladba procedur
In body diagnostika
4x lymfodrenáž přístrojová
1x medová masáž
4x vřídelní koupel
3x podvodní masáž
1x zábal z mořských řas
2x aqua aerobic
2x pilates
4x OXY + šálek domácího bylinného čaje (zázvor, citrón, med)
1x konzultace se sportovním instruktorem
1x závěrečná konzultace s výživovým poradcem

Redukce váhy

Nezdravý životní styl, vrozené indispozice, málo aktivního pohybu, sedavé zaměstnání a mnoho dalších faktorů, to vše negativně ovlivňuje naši tělesnou schránku. Všichni bychom chtěli být krásní, štíhlí a věčně mladí. S nesmrtelností Vám bohužel ještě pomoci nedokážeme, ale v prvních dvou bodech vám rádi ukážeme jak změnit svou životosprávu. Celý program je postaven na motivaci, kterou dostanete od našeho výživového specialisty.

Ukázková skladba procedur
In body – vstupní
1x anticelulitidní masáž
4x lymfodrenáž přístrojová
3x perličková koupel
4x podvodní masáž
2x aqua aerobic
1x zábal z mořských řas + regenerační gel
1x konzultace s výživovým poradcem
4x OXY se šálkem domácího bylinného čaje (zázvor, citrón, med)
1x konzultace se sportovním instruktorem (zácvik na kardio přístrojích)
1x indická masáž hlavy
1x In body – výstupní

Omezení stresu

Stres je stav organismu, který je reakcí na působící zátěž ať už fyzickou nebo psychickou. Při stresu se spouštějí obranné mechanismy, které umožňují přežití člověka v tomto stresovém prostředí a nebezpečí. Nahraďte neblahé účinky stresu samými pozitivními zážitky v rámci antistresového programu. Prostě a jednoduše vypněte a užívejte si relaxace. Po této kůře budete daleko odolnější vůči novým stresorům a budete si užívat světa z jiného pohledu.

Ukázková skladba procedur
In body diagnostika
1x indická masáž hlavy
1x reflexní masáž plosky nohy
3x suchá masážní vana
4x OXY se šálkem bylinného čaje
2x vinná koupel s antioxidačními účinky
4x hydrojet (hydromasážní vana)
2x parafínový zábal na ruce
1x kosmetická masáž
3x vřídelní koupel
1x cvičení na míči
1x klasická masáž částečná

Zpomalení stárnutí

Zastavíme stárnutí! S tímto programem se zastavíte v čase, respektive se posunete i o pár let zpět, pokud program bude po čase opakován. Říká se, že člověk je natolik stár, na kolik let se cítí. Vnitřní krása každého člověka se pak odráží na jeho zevnějšku. Nalezněte harmonii těla a duše právě při tomto pobytu. Výsledek příjemných, omlazujících procedur v kombinaci s kosmetickými aplikacemi z vás udělá nového člověka.

Ukázková skladba procedur
In body diagnostika
2x aqua aerobic
2x cvičení na míči
1x kosmetická masáž
1x zábal z mořských řas
4x parafínový zábal na ruce
3x ovesná koupel
4x OXY se šálkem domácího bylinného čaje
1x vinná koupel s antioxidačními účinky
4x lymfodrenáž přístrojová
1x indická masáž hlavy
Hotelové pobyty

Ubytováním to jenom začíná

Vyzkoušejte naše služby a využijte naše speciální balíčky. V rámci poznávacích balíčků si můžete sestavit vlastní program a zažít pohodlí lázeňského pobytu. Nebo si vychutnejte naše wellness a relaxační balíčky, které vhodně doplňují kosmetické rituály pro muže ženy.

Hotelové pobyty

Ubytováním to jenom začíná

Vyzkoušejte naše služby a využijte naše speciální balíčky. V rámci poznávacích balíčků si
můžete sestavit vlastní program a zažít pohodlí lázeňského pobytu. Nebo si vychutnejte naše wellness a relaxační balíčky, které vhodně doplňují kosmetické rituály pro muže ženy

Hotelové pobyty

Doplňte si ty správné služby k Vašemu pobytu

Přijíždíte na krátkou dobu? I v rámci hotelových pobytů máte volný vstup do bazénu, saun i fitness. A nejen to. Prožijte uvolnění a lázeňskou pohodu s našimi poznávacími nebo wellness balíčky nebo si jednoduše zpestřete pobyt jakoukoliv nabízenou procedurou nebo programem.

Hotelové pobyty

Pokoje jsou komfortně vybavené a stejně jako všechny ostatní prostory hotelu jsou plně klimatizované. Většina pokojů má balkon nebo menší terasu, některé mohou být navzájem propojeny, s výhledem na Slavkovský les či centrum města. Volit můžete nejenom z kompletní nabídky stravovacích služeb, ale zejména z nabídky našich lázeňský center.

Lázeňské balíčky

Široká nabídka jednotlivých procedur lázeňského centra Hera nebo salonu Aphrodité je Vám samozřejmě k dispozici, ale můžete vybírat i několika variant připravených balíčků.

Léčba a specialisté

Vedle lázeňských pobytů máme v portfoliu širokou nabídku erudovaných specialistů a léčebné programy zaměřené přímo léčbu určitých indikací.

Intenzivní léčba

Program Intensivní Léčba spojuje lázeňský pobyt s cílenou infuzní terapií. Kombinací obou složek léčení dochází k vzájemnému posilování účinku a dlouhotrvajícím efektům. Více.

Lázeňské balíčky

Atraktivní a zvýhodněné balíčky jsou tu pro Vás

Nabídka našich center Hera, Apollo i Aphrodité Vás může inspirovat svojí rozsáhlou nabídkou nebo můžete využít našich speciálních balíčků. V rámci poznávacích balíčků si můžete sestavit vlastní program a zažít pohodlí lázeňského pobytu. Nebo si vychutnejte naše připravené wellness a relaxační balíčky.

Poznávací balíčky

Cílem je vyvážený balíček 3 procedur, kdy je každá procedura vybírána z určité speciálně zaměřené skupiny tak, aby byl výsledný balíček komplexní a jednotlivé procedury spolu tvořily harmonický celek. Kromě vybraných 3 procedur zahrnuje každý balíček i konzultaci s lázeňským lékařem a možnost čerpat jakoukoliv jednu další proceduru se speciální slevou ve výši 20%.

Wellness a Relax balíčky

Jedná o speciálně sestavené soubory určitých procedur, která Vám zajistí maximální efekt v krátkém čase. Tematicky zaměřené wellness balíčky se vhodně doplňují s našimi kosmetickými rituály. Relaxační balíčky jsou naopak komplexnější ukázkou karlovarské lázeňské léčby.

Wellness balíčky (už od jedné noci)
Beauty program pro ženy Venus
1. Peeling
2. Mořský zábal
3. Koupel Diana
Dětský program Juno
1. Jahodová koupel
2. Jahodový zábal
Hotel Olympic Palace

Poznejte celý Váš pobyt

 • Amadeus RestaurantAmadeus Restaurant
 • Hera Spa CenterHera Spa Center
 • Sebastian Lobby BarSebastian Lobby Bar
 • Apollo WellnessApollo Wellness
 • Kids CLubKids CLub
 • Karlovy VaryKarlovy Vary
 • Aphrodite BeautyAphrodite Beauty
Léčebné procedury a balíčky

…a všechny naše procedury

Pin It on Pinterest

Pomocí promo kódu WELCOME získáte slevu